İddaaYorumu, İddaa, İddaa Tahmin, Banko Kupon, Maç Tahminleri, İddaa Kupon, Hazır kuponlar
İddaaYorumu, İddaa, İddaa Tahmin, Banko Kupon, Maç Tahminleri, İddaa Kupon, Hazır kuponlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Msn Final Sürüm 2009 Çıktı.. (Sürüm 14.0.805.1202)+ Plus eklentisi Eklendi..

YazarMesaj
HaqqaN uA
Yöneticiler
Yöneticiler
HaqqaN uA

Ruh Hali : Msn Final Sürüm 2009 Çıktı.. (Sürüm 14.0.805.1202)+ Plus eklentisi Eklendi.. Sakin10
Rep Puanı : 2

Msn Final Sürüm 2009 Çıktı.. (Sürüm 14.0.805.1202)+ Plus eklentisi Eklendi.. Empty
MesajKonu: Msn Final Sürüm 2009 Çıktı.. (Sürüm 14.0.805.1202)+ Plus eklentisi Eklendi..   Msn Final Sürüm 2009 Çıktı.. (Sürüm 14.0.805.1202)+ Plus eklentisi Eklendi.. EmptyÇarş. Nis. 22, 2009 9:38 pm

Anında mesajlaşma yazılımı Windows Live Messenger'ın en yeni sürümü, beta olarak daha önceden kullanıma sunulmuştu. Bazı güncellemeler sayesinde yazılım, beta olmaktan çıktı ve final sürümü ile indirilmeye hazır duruma geldi.

Shiftdelete.net'in haberine göre Türkçe dil desteğine de sahip olan Windows Live Messenger'ın yanı sıra, Windows Live Mail, Photo Gallery, Toolbar, Writer, Family Safety gibi uygulamalar da güncellenmiş oldu.

Nasıl Yüklenir?

Tüm bu uygulamaların indirilme işlemi, küçük bir yönetici yazılım tarafından yapılıyor.

:: Yükleme aracını indirmek için buraya tıklayın.
:: İndirme yaptıktan sonra çalıştırın ve bilgisayarınıza kurmak istediğiniz Live ürünlerini seçin. Bunlar arasında Windows Live Messenger da bulunuyor.
:: İndirilme işlemi, internet bağlantınızın hızına göre biraz zaman alabilir.
:: Kurulum bittikten sonra, yeni yazılımlar kullanılmaya hazır.

Not=Ben dün kendim indirdim ve kurdum.. Eski msnlerden farklı olarak msn avatar resimi sol tarafta ve görsel olarak çok hoş bir görüntüsü var.. Türkçe sürümüde bulunmakta.. İndirmenizi tavsiye ediyorum mükemmel.. =)

Ayrıca bilgi olarak vereyim "Msn discovery ve msn plus yüklü ise tamamen kaldırın çünkü bu sürüme uyumlu olmadıklarından hata veriyorlar.." Ayırca bir kaç gün içerisinde Plus eklentisi yayınlanacakmış.. Yayınlandıgında sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacagız..

Msn 2009 Final Sürüm İndirmek İçin TIKLAYINIZ..
https://iddaayorumu.yetkin-forum.com

Msn Final Sürüm 2009 Çıktı.. (Sürüm 14.0.805.1202)+ Plus eklentisi Eklendi..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Recep İvedik Efekt Programı ÇIKTI!
» LimeWire 5.1.2 Pro - Multilang - Final || Türkçe
» Santander - Atl. Madrid 23/04/2009
» Kaspersky 2009 [10.06.09] Keyleri
» MPlayer 2009-06-12 (Build #58)